Wesołych Świąt z Wysp Kanaryjskich

Wesołych Świąt z Wysp Kanaryjskich

Z widokiem na ocean, na miasto, tam, gdzie możecie spacerować i tam, gdzie siedzicie zamknięci w domach. Z rodzinami albo i bez, rozmawiając na skypie lub siedząc w ciszy. Przeglądając wszystkie te plany, których wam się nie uda zrealizować tej wiosny, w tym roku, w tym życiu. Zajadając babki wielkanocne lub zupkę chińską z torebki. Na smutno, na wesoło czy jak tam chcecie.

Bez względu na wszystko, czy ta kwarantanna wam mija spokojnie, czy chcecie już koniecznie wyjść. Gdziekolwiek jesteście i co robicie. Wesołych Świąt. Nawet bez względu na to czy akurat świętujecie czy nie. Szczęśliwych, smacznego, mokrego dyngusa i takie tam. Bawcie się dobrze albo medytujcie. A jak skończy się kwarantanna, wybierzcie się w podróż. Najlepiej na Wyspy Kanaryjskie.

4 thoughts on “Wesołych Świąt z Wysp Kanaryjskich

    1. Dziękuję i wzajemnie! W marcu nie wyszło, no ale przecież będę jeszcze inne okazje ???

  1. Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych.Nie udalo nam sie niestety pojechac do Polski, miejmy nadzieje ze latem granice juz beda otwarte.Niedziela Wielkanocna w ogrodku , bo ladna pogoda..Msza Sw.niestety tylko przez internet..smutne to..

    1. No też mi się marzy, że latem granice będą już otwarte, samoloty latać, a bilety nie będą w kosmicznych cenach. A w ogródku i z ładną pogodą to fajna taka Niedziela Wielkanocna. Pozdrawiam! Zdrowych i Wesołych

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.